Wydawca treści Wydawca treści

Terminarz oferta edukacyjna

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych okolic i zapoznania się z przebiegami ścieżek dydaktycznych. Zorganizowane grupy, po uzgodnieniu terminu, mogą zwiedzać ścieżki z leśnikiem-przewodnikiem.

Nadleśnictwo Głogów prowadzi edukację leśną w oparciu o Program Edukacji Leśnej Społeczeństwa w Nadleśnictwie Głogów na lata 2017-2026.

Chętnie dzielimy się wiedzą na temat bogatej przyrody, którą na co dzień otacza nas w pracy. Prowadzimy zajęcia zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi o różnorodnej przyrodniczej tematyce. Najmłodsi mogą dowiedzieć się jak natura zwiastuje nadejście kolejnych pór roku, dostają wskazówki na temat tego, jak zachować się w lesie, poznają także codzienną pracę leśniczego. Prelekcje i pogadanki prowadzone są w szkołach, ale także w lesie - na łonie natury.

Wszystkie zajęcia prowadzone są bezpłatnie.

Zajęcia edukacyjne prowadzone są dwa dni w tygodniu tj. środa i piątek od godziny 8.00 do 13.00  po wcześniejszym ustaleniu terminu.   Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Justyną Brzechwa pod numerem telefonu (076) 8 36 59 97 bądź 605 360 650.

 

Dodatkowo informujemy, że na dole strony znajduje się formularz zgłoszeniowy, który należy uzupełnić i przesłać na adres glogow@wroclaw.lasy.gov.pl lub justyna.brzechwa@wroclaw.lasy.gov.pl w celu potwierdzenia chęci uczestnictwa w zajęciach edukacyjnych.